Codzienne rozważania_31.03.2012

Uchwyć się żywota wiecznego, do którego zostałeś powołany” (1Tym. 6:12).

Zmartwychwstanie jest tym najwyższym dowodem mocy Bożej. Nie muszę wam dużo mówić na temat zmartwychwstania Pana Jezusa. Gdy znajdował się ma krzyżu, wszystko zostało zrobione, aby mieć pewność, że nie żyje. Gdy przybili Go , ręce i nogi, do krzyża, aby upewnić się o jego śmierci, przebili włócznią Jego serce. Gdy został zdjęty z krzyża i zaniesiony do grobu, arcykapłan powiedział: „Postawcie straże”, więc na wejście do grobu zatoczono wielki, na którym położono oficjalną, urzędową pieczęć. Postawiono straż wojskową. Co jeszcze można było uczynić, aby mieć pewność co do Jego śmierci? Wszystko, cokolwiek ludzie i diabły, mogli uczynić zostało zrobione, a wtedy, po tym wszystkim: „Tego Jezusa Bóg wzbudził z martwych” (Dz. 2:32). Jakże nadzwyczajną rzeczą jest zmartwychwstanie!

A teraz cały potencjał zmartwychwstałego życia Pana Jezusa jest dany dziecku Bożemu. Możemy iść do samego końca, ponieważ mamy Jego Życie. Dopóki Pan nie powie: „Dosyć; chodź wyżej!” nie ma potrzeby, aby jakiekolwiek dziecko Boże umarło. Śmierć i życie są w rękach Bożych. Jak wiele cudownych doświadczeń możemy mieć dzięki temu boskiemu Życiu! Możemy uczynić mnóstwo innych manifestacji mocy Bożej i wszystkie mogą być równie cudowne – nigdy nie weźmiemy niczego, co nie jest z Ducha Świętego – lecz, gdy już wszystko zostanie powiedziane, najwyższą rzeczą jest „moc Zmartwychwstania”. Jest to prawo z tytułu narodzenia dziecka Bożego i coś, co ty i ja  możemy znać teraz i przez wszystkie dni naszego życia. „Uchwyć się żywota wiecznego, do którego zostałeś powołany”.


T. Austin-Sparks from: Into The Heart of God – Chapter 6

______________________________________________________________________________________________

30 marca | 1 kwietnia

Posty Open Windows zostały wybrane z dzieł T. Austin-Sparksa. W niektórych przypadkach są to skróty. Wstępne wersety i towarzyszące biblijne cytaty zostały wybrane przez redaktorów witryny Austin-Sparks.net i nie zawsze występują w oryginalnym tekście. Zachęcamy do przekazywania, drukowania i dzielenia się tym przesłaniem z innymi. T.Austin-Spraks chciał, aby to co zostało otrzymane za darmo, było darmo dawane, jego przesłanie nie posiada praw autorskich. Tak więc prosimy, jeśli zdecydujesz się dzielić tym z innymi, uszanuj jego wolę i oferuje je za darmo, bez żadnych opłat i wolne od praw autorskich

[Głosów: 0   Average: 0/5]

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *