Codzienne rozważania_21.02.2013

W Nim żyjemy, poruszamy się i jesteśmy” (Dz. 17:28).

Cała Biblia mówi o sprowadzaniu człowieka z powrotem do Boga, o wprowadzaniu go do wnętrza Boga, odnawianiu go ku jego środowisku. „”W Nim żyjemy, poruszamy się i jesteśmy” jest fundamentalną prawdą duchowego życia. Jest taka jedna rzecz, którą sugeruję, czy wskazówka, która, jeśli ją uchwycisz, będzie dla ciebie wspaniałą pomocą. Gdy Bóg coś mówi to na zewnątrz może wydawać się czymś bardzo prostym, w czym ogóle nie ma głębi i nie jest to nic wspaniałego. Lecz wszystko cokolwiek pochodzi od Pana, choć wygląda bardzo prosto, zawiera potężną wiedzę i całe zrozumienie, jakie Pan ma, zatem nie brać pod uwagę tej „prostej” rzeczy, może doprowadzić cię do ogromnego problemu.

Gdy Pan Jezus mówi: „Trwajcie/mieszkajcie we Mnie„, brzmi to prosto i zwyczajnie, lecz zawiera całą tą historię, tą wielką zasadę i prawdę: „Jeśli wyjdziecie poza swoje środowisko, jesteście narażeni na wszelkie trucizny i wszystko co wywołuje duchowe choroby. Trwajcie we Mnie ze względu na swoje własne zdrowie! Ze względu na wasze życie! Ze względu na wszystko! Trwajcie we Mnie, a Ja w was!” Zrozumiałeś? Spójrz ponownie na tą „prostą” rzeczy, którą Pan mówi.  Jeśli będziesz w stanie to zobaczyć, odkryjesz, że masz tutaj do czynienia ze wszechświatem znaczeń.

T. Austin-Sparks from: Divine Order – In Christ – Chapter 3

______________________________________________________________________________________

20 lutego | 22 lutego

Posty Open Windows zostały wybrane z dzieł T. Austin-Sparksa. W niektórych przypadkach są to skróty. Wstępne wersety i towarzyszące biblijne cytaty zostały wybrane przez redaktorów witryny Austin-Sparks.net i nie zawsze występują w oryginalnym tekście. Zachęcamy do przekazywania, drukowania i dzielenia się tym przesłaniem z innymi. T.Austin-Spraks chciał, aby to co zostało otrzymane za darmo, było darmo dawane, jego przesłanie nie posiada praw autorskich. Tak więc prosimy, jeśli zdecydujesz się dzielić tym z innymi, uszanuj jego wolę i oferuje je za darmo, bez żadnych opłat i wolne od praw autorskich

[Głosów: 0   Average: 0/5]

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *