Codzienne rozważania_28.06.2012

A Bóg nadziei niechaj was napełni wszelką radością i pokojem w wierze, abyście obfitowali w nadzieję przez moc Ducha Świętego” (Rzm. 15:13).

Prawdą jest, że zostaliśmy,  namaszczeni Duchem Świętym, jak powinno być, a nasza obecność na tym świecie powinna wskazywać na coś dobrego dla Boga. Sytuacja, w której wchodzimy na ten świat i wychodzimy z niego, nie zostawiając żadnego śladu, nie powinna mieć miejsca. Ludzie z tego świata powinni czuć coś, gdy jesteśmy w pobliżu. Sam diabeł powinien zauważyć to, ponieważ jesteśmy pod Duchem  Świętym – Jezus jest tutaj. Nie jest możliwe, aby w jakimś miejscu był Jezus i nic się nie działo, a teraz Jezus jest tutaj przez Ducha Świętego w wierzących. Tak więc, istnienie każdego chrześcijanina nie jest czymś obojętnym…

Duch Święty ma cechy pozytywne, nie negatywne, i jeśli Duch Święty jest rzeczywiście Panem w naszym życiu, nasze życie powinno coś znaczyć. Nasze życie będzie miało wpływ, który będzie wieczny. Dzięki Bogu za Ducha Świętego! Prośmy Pana, aby to namaszczenie mogło swobodnie działać w naszym życiu. Skutek Jego działania może być dla niektórych ludzi ku potępieniu, a dla innych ku zbawieniu, lecz nie można Go zneutralizować, a jeśli namaszczenie jest na mnie i na tobie, diabeł też to zauważy  to. Oby Pan pomógł nam zrozumieć, że to nie może być nic złego! Czy chcesz, aby diabeł powiedział: „Ach, ten mężczyzna, kobieta, się nie liczy. Nie musisz się nim/nią przejmować!” Miałem kiedyś przyjaciela, który za każdym razem, gdy rozchodziliśmy się na różne drogi, brał mnie za rękę i mówił: „Do zobaczenia, staruszku. Pan uczynił z ciebie utrapienie dla diabła!”. Tak, właśnie tak będzie jeśli Duch Święty rzeczywiście spoczywa na nas, ponieważ tak też było w przypadku Pana Jezusa.

T. Austin-Sparks from: The Holy Spirit as the Spirit of Anointing 

_________________________________________________________________

27 czerwca | 29 czerwca

Posty Open Windows zostały wybrane z dzieł T. Austin-Sparksa. W niektórych przypadkach są to skróty. Wstępne wersety i towarzyszące biblijne cytaty zostały wybrane przez redaktorów witryny Austin-Sparks.net i nie zawsze występują w oryginalnym tekście. Zachęcamy do przekazywania, drukowania i dzielenia się tym przesłaniem z innymi. T.Austin-Spraks chciał, aby to co zostało otrzymane za darmo, było darmo dawane, jego przesłanie nie posiada praw autorskich. Tak więc prosimy, jeśli zdecydujesz się dzielić tym z innymi, uszanuj jego wolę i oferuje je za darmo, bez żadnych opłat i wolne od praw autorskich.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *