Codzienne rozważania_27.02.2013

 

Lecz Pan rzekł do niego: Idź, albowiem mą ten jest moim narzędziem wybranym, aby zaniósł imię moje…” (Dz. 9:15)

Pan musi mieć narzędzie, jakieś narzędzie, Daniela, osobę czy grupę, które są poruszane ku Bogu ze względu na Jego świadectwo.  Pan musi mieć Nehemiasza, którego serce bolało z powodu ludu, bo zostało zniszczone to świadectwo. On musi mieć Ezdrasza, który ani na chwilę nie pójdzie na kompromis z niczym, co sprzeciwia się myśli Bożej. Musi mieć Esterę, instrument, który rzuci obawy na wiatr i pójdzie, biorąc życie w ręce, aby oblegać tron króla i wstawiać się za życiem jej ludzi, aby lud Boży został uwolniony spod groźby wroga. Ach! Cóż przyniosły te modlitwy! Umiłowani, jeśli mamy być skutecznymi narzędziami Pana w wydarzeniach tych ostatnich czasów, musimy być w bardzo głęboki sposób niepokojeni tym, co interesuje Boga i w podobny sposób musi spocząć na naszych sercach brzemię Pana. Nie wolno nam zatrzymywać dla siebie niczego, co może się liczyć dla Pana i Jego spraw. Będziesz zdumiony tym, w jaki sposób Pan przyjdzie, gdy dasz Mu szansę.

Wszystko zaczyna się od rozpoznania potrzeby i brzemienia tej sprawy spoczywającego w twoim sercu. Gdy naprawdę jesteśmy w tym zaangażowani z pobudzenia Ducha Świętego to okaże się, że te zwykłe funkcje, które widzimy w starotestamentowych narzędziach, zostaną wpisane w nas i będziemy ludźmi niepohamowanymi dla tej JEDNEJ RZECZY – brzemienia Pana i serca skupionego na Jego świadectwie w Jego ludzie.

T. Austin-Sparks from: The Time in Which We Live

____________________________________________________________________________________________________

26 lutego | 28 lutego

Posty Open Windows zostały wybrane z dzieł T. Austin-Sparksa. W niektórych przypadkach są to skróty. Wstępne wersety i towarzyszące biblijne cytaty zostały wybrane przez redaktorów witryny Austin-Sparks.net i nie zawsze występują w oryginalnym tekście. Zachęcamy do przekazywania, drukowania i dzielenia się tym przesłaniem z innymi. T.Austin-Spraks chciał, aby to co zostało otrzymane za darmo, było darmo dawane, jego przesłanie nie posiada praw autorskich. Tak więc prosimy, jeśli zdecydujesz się dzielić tym z innymi, uszanuj jego wolę i oferuje je za darmo, bez żadnych opłat i wolne od praw autorskich

 

[Głosów: 0   Average: 0/5]

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *