Codzienne rozważania_03.09.2012

On wzbudził Go zmartwych i posadził po prawicy Swojej w niebie, ponad wszelką nadziemską władzą i zwierzchnością, i mocą i panowaniem, … i wraz z Nim wzbudził, i wraz z Nim posadził w okręgach niebieskich w Chrystusie Jezusie” (Ef. 1:20,21; 2:6).

Pozyskaj objawienie tego w swoim sercu przez Ducha Świętego i zobacz uwalniającą i podtrzymującą moc. A jest to na obecne objawienie twojemu sercu. Jest to coś, co Pan chciał objawić ci w twoim sercu coraz bardziej i bardziej przez długi czas. Istotą jest tutaj to, że, oprócz tego, że jest to prezentacja jednej strony wizji, ty i Ja musimy szukać Pana w duchowym wymiarze, aby to zobaczyć. To zaś prowadzi do innych fragmentów tego samego listu, który już tu cytowaliśmy: „Aby Bóg… dał wam Ducha mądrości i objawienia ku poznaniu Jego, aby oświecił oczy serca waszego…” Oświecanie oczu waszego serca! To jest druga strona wizji.

Czy będziesz modlił się o to dla siebie? Czy będziesz modlił się o to dla wszystkich ludzi Bożych? Gdy lud Pański otrzyma przez Ducha Świętego nowe duchowe objawienie Suwerenności Panowania Chrystusa i zacznie mocno trzymać się Głowy, wypuszczą ze swoich rąk wszystko inne, co jest lokalne, osobiste, rozproszone po tej ziemi. Jest to miejsce do którego musimy dojść po jedność. Jeśli Chrystus jest absolutną Suwerenną Głową w naszym życiu to nie możemy żyć ze sobą nawzajem w niezgodzie. Z chwilą, gdy Pan Jezus uzyska w naszym życiu całkowite panowanie jako Głowa, wtedy zniknie wszelkie niezależne działanie, niezależne życie, wszelka samowola, własne drogi, szukanie swego, własnej chwały, wynoszenie siebie samego. To właśnie te rzeczy oddzielają nas od siebie nawzajem. Odsuwasz się nieco od Izajasza i w miarę jak to robisz dostrzegasz widoczne w jego życiu skutki wizji. Taka wizja natychmiast skutkuje uniżeniem go do pyłu. O tak, gdy widzimy Pana w chwale, tracimy całą swoją pychę, całą naszą ważność. „Biada mi… ” To jest oświecenie! Dalej, po tym uniżeniu, następuje poświęcenie:”Oto dotknęło to twoich warg i usunięta jest twoja wina, a twój grzech odpuszczony„. Po uniżeniu i poświęceniu przychodzi powołanie: „.… kto pójdzie dla Nas? „Wtedy rzekłem: oto jestem, poślij mnie„.

By T. Austin-Sparks from: The Lord’s Testimony and the World Need – Chapter 3

_________________________________________________________________

02 września | 04 września

Posty Open Windows zostały wybrane z dzieł T. Austin-Sparksa. W niektórych przypadkach są to skróty. Wstępne wersety i towarzyszące biblijne cytaty zostały wybrane przez redaktorów witryny Austin-Sparks.net i nie zawsze występują w oryginalnym tekście. Zachęcamy do przekazywania, drukowania i dzielenia się tym przesłaniem z innymi. T.Austin-Spraks chciał, aby to co zostało otrzymane za darmo, było darmo dawane, jego przesłanie nie posiada praw autorskich. Tak więc prosimy, jeśli zdecydujesz się dzielić tym z innymi, uszanuj jego wolę i oferuje je za darmo, bez żadnych opłat i wolne od praw autorskich.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *