Codzienne rozważania_12.12.2012

W Nim zespalana cała budowla rośnie na świętą w Panu świątynię” (Ef 2;21).

Znajdź grupę związaną razem niezniszczalną jednością, a znajdziesz tam miłość Bóżą wpisaną głęboko w te serca. „Aby byli jedno” jedno przez dawanie miłości Bożej przez Syna przeniesionej do ziarna. Tak, ta sprawa Boskiej miłości dotyka tak wiele punktów wokół, dlaczego więc mamy taką pasję w sercach, aby mówić o tym w tych dniach? Z jednej przyczyny: że tragicznie, boleśnie tak wielu na tej ziemi nazywających siebie chrześcijanami gromadzi dla siebie innych, obstaje przy swoich prawach, jest zazdrosnych, zawistnych, podzielonych. A jest to po prostu zaprzeczeniem Boskiej myśli, aby na ziemi byli ludzie tego rodzaju; reprodukcja tego ziarna, które jest w Chrystusie, którzy są ucieleśnieniem miłości, która opuszcza, miłości, która wie, jak się poddać, miłosci, która zawsze daje. Za tym Pan stoi. Reprezentuje to głęboką wewnętrzną pracę Krzyża, lecz z pewnością nie możemy akceptować niczego mniej?

Mocno odczuwam to, że potrzebujemy znacznie więcej łaski naszego Pana Jezusa, tej miłości Bożej, która wyrwie nas z tego obrazu. Gdy patrzysz na ludzi tak często niemal widoczne jest, jak zajęci są sobą, zwróceni do wewnątrz siebie. Są indywidualistami sami w sobie, związani. Miłość Boża powinna uwalniać nas od tego rodzaju rzeczy, nie wspominając już o znacznie gorszych cechach jak dokuczliwość, krytycyzm i ranienie jedni drugich słowami. Miłość Pańska uwalnia nas od wszystkiego i czyni z nas część tego niebiańskiego nasienia, tych niebiańskich ludzi, naprawdę okazujących dawanie, wypuszczających miłość Bożą, która wraca tysiąckrotnie. A nie róbmy tego po to, aby otrzymać, lecz po bo, aby uwielbić Pana. Panie, udziel nam łaski!

Oryg.: T. Austin-Sparks from: The Pathway of the Heavenly Vision – Chapter 7

  _________________________________________________________________________

11 grudnia | 13 grudnia

Posty Open Windows zostały wybrane z dzieł T. Austin-Sparksa. W niektórych przypadkach są to skróty. Wstępne wersety i towarzyszące biblijne cytaty zostały wybrane przez redaktorów witryny Austin-Sparks.net i nie zawsze występują w oryginalnym tekście. Zachęcamy do przekazywania, drukowania i dzielenia się tym przesłaniem z innymi. T.Austin-Spraks chciał, aby to co zostało otrzymane za darmo, było darmo dawane, jego przesłanie nie posiada praw autorskich. Tak więc prosimy, jeśli zdecydujesz się dzielić tym z innymi, uszanuj jego wolę i oferuje je za darmo, bez żadnych opłat i wolne od praw autorskic

/p

[Głosów: 0   Average: 0/5]

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *