Codzienne rozważania_30.12.2012


Widziałem, a oto drzwi były otwarte w niebie…głos rzekł: „Wstąp tutaj, a pokażę ci, …” (Obj. 4:1).

Moim celem, jest sprawić, we współpracy z Panem, aby wszystko było całkowicie praktyczne, abyśmy zastosowali to wyzwanie natychmiast i pytam was, czy Duch Święty w tobie prezentuje Bożą pełnię w Jego Synu w stale wzrastający sposób? Czy taka jest natura twojego duchowego życia? Jeśli nie, to musisz się solidnie przed Panem nagimnastykować, bo coś jest nie w porządku. Jeśli natura duchowego życia nie daje stale wzrastającego poznania, to namaszczenie oznacza, że coś jest niedobrze z twoim stosunkiem do namaszczenia.  Jezus powiedział do Natanaela: „Odtąd zobaczycie niebo otwarte i aniołów Bożych wstępujących i zstępujących na Syna Człowieczego” (wg wersji ang.) „Odtąd”, oczywiście, oznacza natychmiastową przyszłość, dni Ducha Świętego, który miał wkrótce przyjść. Przy otwartych niebiosach widzisz i rozumiesz jakie znaczenie Bóg nadaje Swojemu Synowi.

Te otwarte niebiosa dla Pana Jezusa to było namaszczenie. Duch zstąpił i spoczął na Nim. To było namaszczenie i tak samo jest z nami. Otwarte niebiosa to, od dnia Zielonych Świąt dalej, namaszczenie Ducha, to Chrystus w nas. Otwarte niebiosa oznaczają stale wzrastające objawienie Chrystusa.

Pozwólcie mi zalecić to. Jestem ponownie pobudzony, aby zalecić to … Otwarte niebiosa natychmiast przynoszą ci Boże objawienie Chrystusa pod same drzwi, umożliwiają ci je, abyś nie był uzależniony od bibliotek, książek, wykładów czy czegokolwiek innego. Ono jest tutaj dla ciebie. Jakkolwiek Pan może uważać za dobre wykorzystanie tych innych rzeczy, aby ci pomóc wzrastać, ty jednak masz swoje własne otwarte niebiosa, swoją własną wyraźną drogę przejścia, a nie zamknięte sklepienie nad sobą. Pan Jezus przychodzi w coraz bardziej i bardziej cudowny sposób do twego serca, ponieważ „Bóg, który powiedział: z ciemności niech światłość zaświeci, rozświetlił serca nasza, aby zajaśniało poznanie chwały Bożej, która jest na obliczu Jezusa Chrystusa” (2Kor 4:6).

Oryg.: T. Austin-Sparks from: The School of Christ – Chapter 1

_________________________________________________________________________

29 grudnia | 31 grudnia

 Posty Open Windows zostały wybrane z dzieł T. Austin-Sparksa. W niektórych przypadkach są to skróty. Wstępne wersety i towarzyszące biblijne cytaty zostały wybrane przez redaktorów witryny Austin-Sparks.net i nie zawsze występują w oryginalnym tekście. Zachęcamy do przekazywania, drukowania i dzielenia się tym przesłaniem z innymi. T.Austin-Spraks chciał, aby to co zostało otrzymane za darmo, było darmo dawane, jego przesłanie nie posiada praw autorskich. Tak więc prosimy, jeśli zdecydujesz się dzielić tym z innymi, uszanuj jego wolę i oferuje je za darmo, bez żadnych opłat i wolne od praw autorskich.

/p

[Głosów: 0   Average: 0/5]

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *