Codzienne rozważani_12.03.2012

Wszelka chwała Bogu, który według moc działającej w nas potrafi nieskończenie więcej uczynić ponad wszystko, o co możemy prosić albo pomyśleć” (Ef. 3:20 NLT).

Taka moc, która może przetrwać to, przez co czasami musimy przechodzić w naszej własnej duszy jest rzeczywiście największa mocą i, wierzcie mi, ta moc, która działa w Kościele przetrwa wszystkie zebrane razem doznania wszystkich członków Ciała Chrystusa.

Zbierzmy teraz wszystkie nasze nieszczęścia razem, wszystkie troski, problemy i całą beznadzieję tej perspektywy to, jeśli jesteś dzieckiem Bożym, istnieje moc, która działa wewnątrz, która całkowicie wystarczy, aby zetknąć się, sprzeciwić i pokonać to wszystko razem wzięte.  Jest to środek, dzięki któremu Bóg osiąga Swoje cele w nas, a jeśli tym celem w nas jest podobieństwo do Jego Syna to moc, która działa w nas, znacznie przewyższa wszystko, co jest potrzebne do pokonania wszystkiego, co jest przeciwne Jego Synowi w nas. Czy wierzysz w to? Nie zawsze!

Gdybyśmy naprawdę wierzyli, że całkowicie bezkompromisowo nigdy nie powinniśmy być pochłonięci sobą, nigdy nie powinniśmy być w depresji spowodowanej naszą niedoskonałością, nie byłoby najmniejszego nawet miejsca na jakiekolwiek pytanie o naszą reputację. O, gdybyśmy tylko uwierzyli, jakże zwycięskim ludem bylibyśmy. A to dlatego, że nie jest prawdą, że większość naszych problemów, naszej rozpaczy, naszej zgryzoty bierze się ze świadomości naszej własnej niedoskonałości – czyli to wszystko czym jesteśmy, a czym nie będziemy lub czym powinniśmy być, czym nie jesteśmy, a wydaje się nam, że powinniśmy być. Jego wieczny cel i Jego przekraczająca wszystko moc są ze sobą związane. Nie zapominaj o tym. My jesteśmy na celowniku tych obu, dlatego Jego przekraczająca wszystko moc pracuje w nas, aby ten cel osiągnąć.

T. Austin-Sparks from: The Power That Worketh In Us 

_____________________________________________________________________________________________

11 marca| 13 marca

Posty Open Windows zostały wybrane z dzieł T. Austin-Sparksa. W niektórych przypadkach są to skróty. Wstępne wersety i towarzyszące biblijne cytaty zostały wybrane przez redaktorów witryny Austin-Sparks.net i nie zawsze występują w oryginalnym tekście. Zachęcamy do przekazywania, drukowania i dzielenia się tym przesłaniem z innymi. T.Austin-Spraks chciał, aby to co zostało otrzymane za darmo, było darmo dawane, jego przesłanie nie posiada praw autorskich. Tak więc prosimy, jeśli zdecydujesz się dzielić tym z innymi, uszanuj jego wolę i oferuje je za darmo, bez żadnych opłat i wolne od praw autorskich

[Głosów: 0   Average: 0/5]

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *