Codzienne rozważania_13.03.2013

tak my wszyscy jesteśmy jednym ciałem w Chrystusie, a z osobna jesteśmy członkami jedni drugich”  (Rzm. 12:5).

 Jesteśmy częścią Ciała. Wiele naszych cierpień nie należy do nas.  Liczne cierpienia dzieci Bożych nie mają całkowicie nic wspólnego z ich słabościami czy upadkami, lecz te cierpienia są pośrednio związane z cierpieniami na rzecz Ciała; ludzie wchodzą do bitwy, konfliktu o jedno wspaniałe świadectwo.  Czasami jest to niemal tajemnicze, gdy Pan ma na widoku coś związanego z Jego świadectwem Życia, gdy odkrywamy, że bez żadnej przyczyny zostaliśmy zaangażowani, a nasze doświadczenie nie jest czymś odizolowanym. Wszyscy ludzie na całej ziemi przeżywają podobne doświadczenia – straszliwe poczucie presji, smutku, rozdrażnienia, jakiejś frustracji – dzieje się to wszędzie wokół, świadcząc o tym, że w duchowej rzeczywistości, w rzeczywistości Ducha, wszystko jest w porządku, wrażliwa jedność, która liczy się dla Pana, a zatem ważna jest dla przeciwnika.

Nie traktuj każdego cierpienia jako sporu, który Pan z tobą wiedzie. Jest to skrzywienie, które często podrzuca przeciwnik. Bądź otwarty na Pana i sprawdzaj wszystko, lecz nie traktuj zawsze tego, co ci się przydarza i sprawia ci kłopoty oraz cierpienia jako wynik twojego upadku czy czegoś złego z twojej strony. Jesteś uwikłany w coś znacznie większego niż to.

T. Austin-Sparks from: The Testimony of the Christ – Chapter

 _____________________________________________________________________________________________________________

 12marca| 14 marca


Posty Open Windows zostały wybrane z dzieł T. Austin-Sparksa. W niektórych przypadkach są to skróty. Wstępne wersety i towarzyszące biblijne cytaty zostały wybrane przez redaktorów witryny Austin-Sparks.net i nie zawsze występują w oryginalnym tekście. Zachęcamy do przekazywania, drukowania i dzielenia się tym przesłaniem z innymi. T.Austin-Spraks chciał, aby to co zostało otrzymane za darmo, było darmo dawane, jego przesłanie nie posiada praw autorskich. Tak więc prosimy, jeśli zdecydujesz się dzielić tym z innymi, uszanuj jego wolę i oferuje je za darmo, bez żadnych opłat i wolne od praw autorskich

[Głosów: 0   Average: 0/5]

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *